شهرداری نیک آباد

شهرداري نيک آباد

شهرداری سازمانی است دولتی که در 1374 خورشیدی تاسیس شد و مسئولیت اداره شهر نیک آباد را به عهده دارد. مدیریت این سازمان با شهردار نیک آباد است که پیش از این با حکم وزیر کشور ایران منصوب می‌گردید. ولی، اکنون از طریق آرای شورای شهر نیک اباد انتخاب می‌شود.

براي ارائه خدمات بهتر به شما شهروندان گرانقدر، پرسنل مجربي را در مجموعه شهرداري به کار گرفته ايم که همي از لحاظ دانش و تجربه در جايگاه بالايي قرار دارند. اين دو مولفه کمک مي کند تا بتوانيم خدمات زيرساختی را با کیفیت بالایی برای شما فراهم سازیم. استفاده از پتانسیل بومی، جوانان نخبه و فعال شهری نیز در دستور کار ما قرار دارد تا با بهره گیری از استعداد جوانان شهرمان بتوانیم شهری زیبا و در شان شما عزیزان ایجاد کنیم. استفاده از ظرفیت علمی، اساتید، تعریف پروژه های علمی و تحقیقاتی در راستای تحقق اهداف شهر نیز یکی دیگر از اقداماتی است که با همکاری واحدهای آموزشی و دانشگاه های شهر در دستور کار ما قرار دارد. 

پرسنل شهرداري

استراتژی و چشم انداز

هدف ما ساخت شهری هوشمند و متناسب با شما عزیزان است تا بتواند جایگاه نیک آباد را در کشور افزایش داده و برای شما نیز رفاه و آسایش به همراه بیاورد. توسعه شهر نیازمند همکاری و همراهی شما عزیزان است و ما نیز با تلاش شبانه روزی خود آن را سرعت خواهیم بخشید. چشم انداز ما توسعه شهری پایدار، هوشمند است که بتواند با جذب گردشگر و سرمایه گذار به رونق اقتصادی و جایگاه اجتماعی کمک کند.